Suite klases numuri

Home / Suite klases numuri
Suite klases numuri
Suite klases numuri
Suite klases numuri
Suite klases numuri
Suite klases numuri
Suite klases numuri
Suite klases numuri
Suite klases numuri

Istabas ievērojami ērtākas, 25-30 kvm. King size divguļamā gulta ar baldahīnu un lielo segu, istabā arī pūkaini peldmēteļi un čības, kā nav standarta istabās. Tējkanna, zāļu tēja, krūzītes un glāzes, kvalitatīva WC kosmētika, fēns, TV, brīvs Wi-FI, atpūtas krēsls, kafijas galds, rakstāmgalds, skaistas antikvariāta mēbeles un gleznas.

Visās istabās arī junioru gulta (70×170 cm), ir vieta arī papildgultām. Par junioru vai papildgultu maksa EUR 20,00 ar brokastīm un rīta peldi beseinā (iesakām paņemt savus dvieļus no numuriņa jeb īre 2,00 EUR). Istabā ir atļauti mazie mājdzīvnieki līdz 5 kg ar savu gultiņu, maksa EUR 10,00. Bērniem līdz 5 gadu vecumam un ieskaitot – dzīvošana un brokastis bez maksas.

Labākā ietilpība – 2 pieaugušie un juniors

Cena – 110,00 EUR / numurs ar brokastīm un baseinu no pulksten 9:00 līdz 11:00 rezervējot tiešsaistē pa tālr. 26335000 (recepcija) vai e-pastā: hotel@hotelmarciena.lv

Ievērojiet – pašlaik un līdz 2022.gada 30.aprīlim viesnīca IR atvērta 24/7, bet restorāns un SPA pieejams tikai ceturdienās, piektdienās, sestdienās un svētdienās. Tomēr rīta kafija un baseins būs pieejami jebkurā dienā, laipnās administratores sniegs jums visu nepieciešamo informāciju, ja plānojat ierasties pēc pulksten 19:00, obligāti brīdiniet Recepciju zvanot pa tālr. 26335000. Naktī durvis tiek slēgtas.

Istabu numuri: 2.,5. Kungu namā un 14. SPA mājā.

Parametrus

Platība 30 m2
Cilvēku skaits standarta gultas vietās 2 cilvēki / King size gulta
Maks. papildus gultu skaits 1 gulta
Maksa par papildgultu 20 EUR
Maksimālais viesu skaits numurā 3 cilvēki
Aprīkojums Skapis, galds, peldmētelis, vannas istabas kosmētika, fēns, duša, čības, tualete, TV, bezmaksas WiFi, tējkanna