Kalēja māja

Home / Kalēja māja
Kalēja māja
Kalēja māja
Kalēja māja
Kalēja māja
Kalēja māja
Kalēja māja
Kalēja māja
Kalēja māja
Kalēja māja

Mājīga un ērta maza privātmājiņa ar plašu ainavu aiz logiem, pie mājas zālāju, grillu un dārza mēbelēm. King size divguļamā gulta ar baldahīnu un lielo segu. Plaša dzīvojamā istaba ar kamīnu un aprīkotu virtuvīti ar ledusskapi, elektrisko plīti, cepeškrāsni un skaistiem traukiem, ir divi ērti izvelkamie guļamdīvāni (145 cm plati) – tas viss radīs jūsu ģimenei komfortablu, netraucētu atpūtu.

Var ērti dzīvot vismaz 2 vai 4 pieaugušie vai ģimene ar bērniem. Kvalitatīva WC kosmētika, fēns, TV. Mājā būs vieta arī papildgultām (EUR 18,00 ar brokastīm un rīta peldi beseinā), uz baseinu iesakām paņemt līdzi savus dvieļus no numuriņa jeb īre 2,00 EUR. Mājā ir atļauti mazie mājdzīvnieki līdz 5 kg ar savu gultiņu, maksa EUR 10,00. Bērniem līdz 5 gadu vecumam un ieskaitot – dzīvošana un brokastis bez maksas.

Maksimāla ietilpība – 4 personas

Cena 140,00 pašlaik un līdz 31.12.2021., rezervējot tiešsaistē pa tālr. 2633500 (recepcija) vai caur Mājas lapu, vai e-pastā: hotel@hotelmarciena.lv

Ievērojiet – pašlaik un līdz 2021.30.aprīlim viesnīca IR atvērta 24/7, BET restorāns un SPA – TIKAI cet.,piekt.,sestd., svētdien līdz izbraukšanai (virtuve Sv. līdz 13:00). Tomēr rīta kafija un baseins būs pieejami jebkurā dienā, laipnās administratores sniegs jums visu nepieciešamo informāciju, ja plānojat ierasties pēc pulksten 19:00, obligāti brīdiniet Recepciju pa tālr. 26335000. Naktī durvis tiek slēgtas.

Parametri

Platība 66 m2
Cilvēku skaits standarta gultas vietās 2 cilvēki / King size gulta
Maks. papildus gultu skaits 2 gultas
Maksa par papildgultu 20 EUR
Maksimālais viesu skaits numurā 4 cilvēki
Aprīkojums Skapis, kamīns, privāta ieeja, dīvāns gulta, galds, peldmētelis, vannas istabas kosmētika, fēns, duša, čības, tualete, TV, bezmaksas WiFi, tējkanna